● Дотягувач дверей RYOBI® серії 1500 модель D-1554 STD (Японія) накладного типу - призначений для керування зовнішніми та внутрішніми дверима,
● Повністю контролює весь цикл закриття дверей з окремо регульованими швидкостями початкового та кінцевого закриття (прихлопу), ● Корпус виготовлений за технологією лиття алюмінію під високим тиском,
● Декоративна пластикова кришка у комплекті,
● Внутрішній механізм - шестеренно-рейкового типу (Rack &, Pinion), встановлений на якісних шарикопідшипниках,
● Колір обробки - фарба сірий антрацит,
● Клас 2/3/4, згідно з EN1154, при установці зі стандартною тягою, залежно від місця монтажу,
● Можливість застосовувати у протипожежних дверях з межею вогнестійкості 60хв,
● Регулювання початкової та кінцевої швидкостей закриття,
● Ресурс експлуатації 1000000 циклів.
● Повністю контролює весь цикл закриття дверей з окремо регульованими швидкостями початкового та кінцевого закриття (прихлопу), ● Корпус виготовлений за технологією лиття алюмінію під високим тиском,
● Декоративна пластикова кришка у комплекті,
● Внутрішній механізм - шестеренно-рейкового типу (Rack &, Pinion), встановлений на якісних шарикопідшипниках,
● Колір обробки - фарба сірий антрацит,
● Клас 2/3/4, згідно з EN1154, при установці зі стандартною тягою, залежно від місця монтажу,
● Можливість застосовувати у протипожежних дверях з межею вогнестійкості 60хв,
● Регулювання початкової та кінцевої швидкостей закриття,
● Ресурс експлуатації 1000000 циклів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 67 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80000 г |
| Вага брутто | 1780 |
| Вага двері | 80 кг |
| Клас дотягувача | EN_2/3/4 |
| Компанія-виробник | Ryobi |
| Країна-виробник | Японія |
| Робоча температура | -20°С до +45°С |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 70 x 280 мм |
| Розміри | 223 х 67 х 52 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип важеля | STD_ARM |
| Тип пристрою | Дотягувач |
| Ширина дверей | 1100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 468 ₴


