Великий площинний сучкоріз із загнутими лезами Fiskars PowerGear™ (L) L78 112590 (1000584)

- В наявності 1 од.
- Код: 204652
2 831 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Призначений виключно для обрізання живих дерев та кущів,
● тефлонове покриття верхнього леза зменшує тертя, що спрощує роботу та чищення інструменту,
● нижнє лезо загнуте для оптимального захоплення,
● площинна ріжуча головка дозволяє різати біля основи гілки,
● невелика вага дозволяє працювати довго без перевтоми м'язів,
● рукоятки з м'яким захопленням для кращого утримання
● тефлонове покриття верхнього леза зменшує тертя, що спрощує роботу та чищення інструменту,
● нижнє лезо загнуте для оптимального захоплення,
● площинна ріжуча головка дозволяє різати біля основи гілки,
● невелика вага дозволяє працювати довго без перевтоми м'язів,
● рукоятки з м'яким захопленням для кращого утримання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6000 г |
| Вага брутто | 1100 |
| Висота | 180 мм |
| Довжина: | 28 |
| Компанія-виробник | Fiskars |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик поліамід |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 230 x 30 x 750 мм |
| Розміри | 692 x 180 x 28 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Обрізка |
| Ширина | 692 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 831 ₴

