Матеріал: холоднокатана сталь, 6.7 кг, 98.5 × 1342 × 225 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6700 г |
| Вага брутто | 9160 |
| Висота | 1342 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Довжина: | 225 |
| Компанія-виробник | Hikvision |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в ящику | 1 шт |
| Розмір | 98.5 × 1342 × 225 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 310 x 185 x 1420 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Сумісність | для DS-K1T671TM-3XF |
| Тип пристрою | Комплектуючі для СККД |
| Ширина | 98.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 948 ₴


