Щит 48 модулів внутрішній Hager Volta VU48UA

Монтаж: виконання для відкритого, прихованого монтажу та монтажу в порожнистій стіні. Номінальний струм: 63А. Ступінь захисту: IP30. Клас захисту: II (повністю ізольований). Габаритні розміри ніші ВхШхГ, мм: 740х335х90 мм. Матеріал: високоякісна пластмаса (полістирол), дверцята та зовнішні рамки зі сталевого листа білий (RAL9010), металік (RAL9006), антрацит (RAL7016). Кількість модулів: 48 (з можливістю розширення до 56 модульних пристроїв). Кількість рядів: 4-рядний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4940 г |
| Вага брутто | 4940 |
| Габарити | Глибина встановлення апаратів: максимум 70 мм, , Глибина установки у стіні: 90 мм стандартна глибина, 72 мм під час використання рамки для зменшення глибини. |
| Компанія-виробник | Hager |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Кількість рядів (модулів) | 48 |
| Ніша у стіні | 740х335х90 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 350 x 100 x 760 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 037 ₴

