Щит 24 модулі прозорі дверцята (накладна установка) Hager GOLF VS212TD

- В наявності 3 од.
- Код: 204635
1 323 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розподільний щиток Хагер Гольф накладної установки з прозорими дверцятами, для пристроїв глибиною до 70 мм. Щиток із пластмаси. Встановлення дверцят праворуч або ліворуч, без демонтажу кришки, замок та ключі не входять до комплектації. Дверцята на 180°.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 99 мм |
| Довжина | 252 мм |
| Ширина | 462 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1400 г |
| Вага брутто | 1400 |
| Габарити | 377 x 282 x 99 мм |
| Компанія-виробник | Hager |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Кількість рядів (модулів) | 2 ряди x 12 модулів |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 462 x 99 x 252 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 323 ₴

