Док станція Cablexpert UHB-U3P1U2P3-01USB-A

● Інтерфейс: USB 3.1, зворотно сумісний з інтерфейсом USB 3.0/2.0,
● Вхід: 1 USB Type-A (тато), кабель 12 см,
● Вихід: 3x USB 2.0, Type-A мама + 1x USB 3.1, Type-A мама,
● Швидкість передачі: 5 Гбіт/с для USB 3.1, 480 Мбіт/с для USB 2.0
● Вхід: 1 USB Type-A (тато), кабель 12 см,
● Вихід: 3x USB 2.0, Type-A мама + 1x USB 3.1, Type-A мама,
● Швидкість передачі: 5 Гбіт/с для USB 3.1, 480 Мбіт/с для USB 2.0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 15 мм |
| Виходи | 3x USB 2.0, Type-A мама + 1x USB 3.1, Type-A мама |
| Входи | 1 USB Type-A (тато), кабель 12 см |
| Довжина: | 180 |
| Компанія-виробник | Gembird |
| Країна-виробник | Нідерланди |
| Потужність | 5 Гбіт/с для USB 3.1, 480 Мбіт/с для USB 2.0 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 15 x 180 мм |
| Тип пристрою | Кабелі для гаджетів |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 374 ₴

