Док станція Cablexpert A-CM-COMBO3-02 USB-C 3-в-1 (USB/HDMI/PD)

- В наявності 2 од.
- Код: 204614
641 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Вхід: USB 3.0/3.1 Type-C (тато), довжина кабелю 12 см,
● USB-вихід: 1x Type-A (мама), USB 3.1 Gen 1 (5 Гбіт/с),
● Вихід HDMI: 1x Тype-A (мама), макс. роздільна здатність: 4K@30 Гц,
● Порт USB Type-C PD: макс. PD 2.0 до 87 Вт, 5...20 В
● USB-вихід: 1x Type-A (мама), USB 3.1 Gen 1 (5 Гбіт/с),
● Вихід HDMI: 1x Тype-A (мама), макс. роздільна здатність: 4K@30 Гц,
● Порт USB Type-C PD: макс. PD 2.0 до 87 Вт, 5...20 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 г |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 20 мм |
| Виходи | 1x Type-A (мама), USB 3.1 Gen 1 (5 Гбіт/с) |
| Входи | USB 3.0/3.1 Type-C (тато), довжина кабелю 12 см |
| Довжина: | 150 |
| Компанія-виробник | Gembird |
| Країна-виробник | Нідерланди |
| Особливості | HDMI: 1x Тype-A (мама), макс. роздільна здатність: 4K 30 Гц |
| Потужність | Type-C PD: макс. PD 2.0 до 87 Вт, 5...20 В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 75 x 20 x 150 мм |
| Тип пристрою | Кабелі для гаджетів |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 641 ₴

