Кабель Cablexpert USB A/C-тато/Lightning/Micro/Type-C 1.5 м

- В наявності 2 од.
- Код: 204621
332 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Інтерфейс: USB 2.0,
● Сторона 1: USB Type-A (тато) + USB Type-C (тато),
● Сторона 2: 8-контактний (тато) + USB micro-B (тато) + USB Type-C (тато),
● Підтримка: тільки заряджання (без передачі даних),
● Зарядна ємність: 5.0 В/2.1 А макс,
● Оболонка: силікон,
● Тип конектора: метал,
● Довжина: 1.5 м
● Сторона 1: USB Type-A (тато) + USB Type-C (тато),
● Сторона 2: 8-контактний (тато) + USB micro-B (тато) + USB Type-C (тато),
● Підтримка: тільки заряджання (без передачі даних),
● Зарядна ємність: 5.0 В/2.1 А макс,
● Оболонка: силікон,
● Тип конектора: метал,
● Довжина: 1.5 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 140 г |
| Вага брутто | 140 |
| Висота | 160 мм |
| Виходи | Lightning/Micro/Type-C |
| Входи | USB A/C-тато |
| Довжина: | 30 |
| Компанія-виробник | Gembird |
| Країна-виробник | Нідерланди |
| Особливості | 1.5 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 160 x 30 мм |
| Тип пристрою | Кабелі для гаджетів |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴

