● Повнорухливе стельове кріплення для телевізора,
● Підтримує більшість 32-70-дюймових LCD-телевізорів,
● Сумісність з VESA, макс. 400 мм х 400 мм,
● Відстань від стелі: 698-1568 мм,
● Витримує телевізори вагою до 50 кг,
● Включає всі необхідні монтажні матеріали
● Підтримує більшість 32-70-дюймових LCD-телевізорів,
● Сумісність з VESA, макс. 400 мм х 400 мм,
● Відстань від стелі: 698-1568 мм,
● Витримує телевізори вагою до 50 кг,
● Включає всі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5270 г |
| Вага брутто | 6240 |
| Додаткові характеристики | Профіль: 698 ~ 1568 мм, Діапазон нахилу: +5° ~ -25°, Діапазон повороту: +30° ~ -30° |
| Діагональ | 32″ -70″ |
| Компанія-виробник | Gembird |
| Країна-виробник | Нідерланди |
| Максимальне навантаження | 50,0 |
| Матеріал | сталь, пластик |
| Особливості | VESA: 100 x 100, 100 x 200, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 400 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 270 x 80 x 820 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 036 ₴




