2Mп HDCVI Dahua з ІЧ DH-HAC-HDW1200TRQP (2.8мм)

● Роздільна здатність 2МП 25к/с
● Фокус 2.8мм (кут огляду 101°)
● ІЧ підсвітка (до 25м)
● CVI/CVBS/AHD/TVI
● 12V DC
● IP50
● Колір корпусу - білий
● Фокус 2.8мм (кут огляду 101°)
● ІЧ підсвітка (до 25м)
● CVI/CVBS/AHD/TVI
● 12V DC
● IP50
● Колір корпусу - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 25 м |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| WDR | Так |
| Загальні | |
| Вага | 170 г |
| Висота | 93 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 110 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP50 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Ширина | 97 мм |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 54 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 101 град. |
| Світлосила об'єктива | 1.9 F |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | Да |
| HLC | Да |
| Ідентифікація об'єкта (DORI - не аналітика) | 4 м |
| Апертура | F1.9 |
| Вага брутто | 260 |
| Виявлення об'єкта (DORI - не аналітика) | 38 м |
| Вологість | <90% |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Компанія-виробник | Dahua Technology |
| Країна-виробник | Китай |
| Кути огляду | Г: 101°, В: 54° , Д: 119° |
| Кількість в ящику | 30 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Матриця | 1/2.7″ CMOS |
| Мін. чутливість | 0.02 лк/ F1.9, 0 лк з ІЧ підсвічуванням |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °, Нахил: 0 ° ~ 78 °, Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Режим день/ніч | ІЧ |
| Робоча температура | -40 ° C - + 50 ° C |
| Роздільна здатність відео | 1080P (1920×1080), 720P (1280×720), 960H (960× 576/960×480) |
| Роздільна здатність матриці | 8x0 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 125 x 110 мм |
| Розміри | Ф 97х93 мм |
| Розпізнавання об'єкту (DORI - не аналітика) | 7 м |
| Спостереження за об'єктом (DORI - не аналітика) | 15 м |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Ступінь захисту | IP50 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | Камери |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p/720р 25 к/с |
| Швидкість затвора | 1/25-1/100 000 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 121 ₴

