Uniview IPC3614LB-ADF40K-H - турельна ІР-відеокамера, яка має роздільну здатність 4 МП та фокусну відстань 4 мм. Вона також оснащена ІЧ-підсвіткою для нічної зйомки, що дає можливість контролювати територію протягом всієї доби. Ця модель має компактний і стильний дизайн, який легко вписується в будь-який інтер'єр. Біла колірна гама дозволяє камері непомітно і гармонійно виглядати в різних середовищах. Завдяки своїм компактним розмірам і простому монтажу, вона легко встановлюється на стіну або стелю без особливих зусиль.
Перевагою є смартфункції, якими оснащена камера - перетин лінії, детекція людини, виявлення руху. Ці функції підвищують ефективність вашої системи спостереження, зменшують кількість помилкових спрацьовувань і дозволяють вам зосередитися на певних об'єктах чи людях, які становлять інтерес.
Особливості:
Завдяки класу захисту ІР67 камера є герметичною і повністю захищеною від пилу та води, отже ви можете її використовувати, як на вулиці, так і в приміщенні,
Вбудований мікрофон, який забезпечує захист в реальному часі,
Технологія РоЕ дозволяє значно знизити енергоспоживання, адже живлення та передача сигналу відбувається по одному кабелю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniview |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 300 г |
| Висота | 96 мм |
| Живлення | PoE |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 118 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Є |
| OSD | До 4 зон |
| PoE (живлення через Ethernet) | Є |
| PoE стандарт | IEEE 802.3af/PoE |
| WDR (dB) | 120 dB |
| Адаптивна підсвітка | Є |
| Співвідношення сигнал/шум | >52dB |
| Дальність підсвічування | від 30 до 50 м |
| Дальність підсвічування (Max) | 30 м |
| День/ніч | Є |
| Дистанції розпізнавання (DORI) | Детекція: 90 м,Спостереження: 36 м,Розпізнавання: 18 м,Ідентифікація: 9 м. |
| Довжина хвилі ІЧ підсвічування | 850 nm |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Значення діафрагми | F2.0 |
| Компанія-виробник | Uniview |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 45.1° |
| Кут огляду по горизонталі | від 71 до 90 |
| Максимальна роздільна здатність | 4 Мп (2560*1440) |
| Маски приватності | Є |
| Матеріал корпусу | Метал + пластик |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet 100 Мбіт/с |
| Мoдель | IPC3614LB-ADF40K-H |
| Протитуманний | Цифровий |
| Протоколи | IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, QoS, SSL/TLS, SNMP |
| Профіль ONVIF | Profile G, Profile S, Profile T |
| Регіони інтересу (ROI) | Є |
| Робоча вологість | Не більше 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В ± 25%, PoE (IEEE 802.3af) |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 4 Мп |
| Розмір матриці | 1 / 1,9'' |
| Розміри | Φ118 x 96 мм |
| Світлочутливість (Max) | 0,01 лк |
| Світлочутливість (детально) | 0.01 lux (F2.0, AGC ON), 0 lux with IR |
| Слот для SD карти пам'яті | Є |
| Смарт функції | Є |
| Смарт-функції | Аномальне аудіо, Детекція людини, Перетин лінії, Виявлення руху |
| Споживання | 4 W |
| Ступінь захисту, вандалозахисту | IP67 |
| Технологія передачі відео | IP |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип підсвітки | Інфра червона |
| Тип та обсяг карти | Micro SD 128 Гб |
| Тип пристрою | Камери |
| Форм-фактор | Турельна |
| Формат стиснення відео | Н.264, H.265, Ultra 265, MJPEG |
| Частота кадрів | 30 к/с |
| Частота кадрів (повне розшифрування) | Основний потік: 4 МП (2560*1440), 25 к/с, 3 Мп (2304*1296), 30 к/с, 1080P (1920*1080), 30 к/с, 720P (1280*720), 30 к/с, Додатковий потік: D1 (720*576), 30 к/с, 640*360, 30 к/с, 2CIF (704*288), 30 к/с, CIF (352*288), 30 к/с, |
| Швидкість затвора | 1 ~ 1/100000 с |
| Шумозаглушення | 2D/3D DNR |
- Ціна: 3 225 ₴




