Портативний багатофункціональний ліхтарик VIDEX VLF-AK012 400Lm 5000K

- В наявності
- Код: 204599
451 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Світловий потік: 400 Lm,
● Колірна температура світла: 5000K (денне світло),
● Режим роботи: Максимум, середній, низький, червоний, ультрафіолет (UV),
● Дальність: 135м,
● Спосіб заряджання: USB-C,
● Тип акумулятора: Li-pol 601045 250mAh ,
● IP: 66,
● Габаритні розміри: 64 x 17 мм,
● Вага: 14.7г
● Колірна температура світла: 5000K (денне світло),
● Режим роботи: Максимум, середній, низький, червоний, ультрафіолет (UV),
● Дальність: 135м,
● Спосіб заряджання: USB-C,
● Тип акумулятора: Li-pol 601045 250mAh ,
● IP: 66,
● Габаритні розміри: 64 x 17 мм,
● Вага: 14.7г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 г |
| Довжина | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтенсивність, кандел | 4650 |
| Батарея | Li-pol 601045 250mAh |
| Вага брутто | 10 |
| Вага, г | 14.7 |
| Висота | 50 мм |
| Дистанція, м | 135 |
| Клас захисту | IP66 |
| Компанія-виробник | VIDEX |
| Країна-виробник | Україна |
| Режими роботи | Максимум, середній, низький, червоний, ультрафіолет (UV) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 95 x 50 x 170 мм |
| Розміри, мм | 64 х 17 |
| Ударотривкість | 2 м |
| Час роботи від батареї, г | 9 |
| Ширина | 95 мм |
| Яскравість, люмен | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 451 ₴

