Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H046Z 500Lm 5000K

- В наявності 4 од.
- Код: 204596
949 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Світловий потік: 500 Lm,
● Колірна температура світла: 5000K (денне світло),
● Дальність: 60м,
● Спосіб заряду: USB-C,
● Тип акумулятора: Li-pol 103450 2000mAh вбудований,
● Габаритні розміри: 72 х 40.5 х 36.5 мм,
● Вага: 96г
● Колірна температура світла: 5000K (денне світло),
● Дальність: 60м,
● Спосіб заряду: USB-C,
● Тип акумулятора: Li-pol 103450 2000mAh вбудований,
● Габаритні розміри: 72 х 40.5 х 36.5 мм,
● Вага: 96г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 220 г |
| Довжина | 36.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтенсивність, кандел | 920 |
| Батарея | Li-pol 103450 2000 мА•г |
| Вага брутто | 220 |
| Вага, г | 96 |
| Висота | 40.5 мм |
| Дистанція, м | 60 |
| Клас захисту | IP65 |
| Компанія-виробник | VIDEX |
| Країна-виробник | Україна |
| Режими роботи | Турбо, максимум, середній, низький, червоний (максимум, середній, низький, мерехтіння), зелений (максимум, середній, низький, мерехтіння) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 55 x 170 мм |
| Розміри, мм | 72 х 40.5 х 36.5 |
| Ударотривкість | 1 м |
| Час роботи від батареї, г | 3 |
| Ширина | 72 мм |
| Яскравість, люмен | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴

