● Колірна температура світла: 5000K (денне світло),
● Режим роботи: Максимум, мінімум, миготливий, максимум+COB, COB-максимальний, COB-мінімальний, червоний, червоний миготливий,
● Дальність: 110м,
● Світловий потік: 400 Lm,
● Тип світлодіода: CREE XTE 5W + COB 5W,
● Спосіб заряду: USB-C,
● Час заряду: 2г,
● Тип акумулятора: Li-pol 850мА•г незмінний,
● Індикатор заряду: 5 рівневий,
● Захист від падіння: 2 м,
● Матеріал лінзи: Полікарбонат,
● Матеріал корпусу: Поліамід,
● Поверхня рефлектора: Гладка,
● Стабілізація розряду: Неповна,
● IP: 65,
● Габаритні розміри: 50 х 41 х 34 мм
● Режим роботи: Максимум, мінімум, миготливий, максимум+COB, COB-максимальний, COB-мінімальний, червоний, червоний миготливий,
● Дальність: 110м,
● Світловий потік: 400 Lm,
● Тип світлодіода: CREE XTE 5W + COB 5W,
● Спосіб заряду: USB-C,
● Час заряду: 2г,
● Тип акумулятора: Li-pol 850мА•г незмінний,
● Індикатор заряду: 5 рівневий,
● Захист від падіння: 2 м,
● Матеріал лінзи: Полікарбонат,
● Матеріал корпусу: Поліамід,
● Поверхня рефлектора: Гладка,
● Стабілізація розряду: Неповна,
● IP: 65,
● Габаритні розміри: 50 х 41 х 34 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 200 г |
| Довжина | 34 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-pol 850 мА•г |
| Вага брутто | 200 |
| Вага, г | 72 |
| Висота | 41 мм |
| Дистанція, м | 110 |
| Додаткові характеристики | USB Type-C |
| Клас захисту | IP65 |
| Компанія-виробник | VIDEX |
| Країна-виробник | Україна |
| Режими роботи | Максимум, мінімум, миготливий, максимум+COB, COB-максимальний, COB-мінімальний, червоний, червоний миготливий |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 45 x 170 мм |
| Розміри, мм | 50 х 41 х 34 |
| Ударотривкість | 2 м |
| Час роботи від батареї, г | 2 |
| Ширина | 50 мм |
| Яскравість, люмен | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 601 ₴







