Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H035C 410Lm 5000K

влевовправо
- В наявності 2 од.
- Код: 204595
820 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Колірна температура світла: 5000K (денне світло),
● Режим роботи: Максимум, низький, стробоскоп, червоний, червоне мерехтіння, COB, максимум+COB ,
● Дальність: 86м,
● Світловий потік: 410 Lm,
● Тип світлодіода: CREE XTE 5W + COB,
● Спосіб заряду: USB-C,
● Час заряду: 3.5г,
● Тип акумулятора: Li-pol 1800мА•г незмінний,
● Індикатор заряду: 4 рівневий,
● Захист від падіння: 1 м,
● Матеріал лінзи: Полікарбонат,
● Матеріал корпусу: Поліамід,
● Поверхня рефлектора: Гладка,
● Стабілізація розряду: Неповна,
● IP: 65,
● Габаритні розміри: 70 х 46 х 38 мм
● Режим роботи: Максимум, низький, стробоскоп, червоний, червоне мерехтіння, COB, максимум+COB ,
● Дальність: 86м,
● Світловий потік: 410 Lm,
● Тип світлодіода: CREE XTE 5W + COB,
● Спосіб заряду: USB-C,
● Час заряду: 3.5г,
● Тип акумулятора: Li-pol 1800мА•г незмінний,
● Індикатор заряду: 4 рівневий,
● Захист від падіння: 1 м,
● Матеріал лінзи: Полікарбонат,
● Матеріал корпусу: Поліамід,
● Поверхня рефлектора: Гладка,
● Стабілізація розряду: Неповна,
● IP: 65,
● Габаритні розміри: 70 х 46 х 38 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 260 г |
| Довжина | 38 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-pol 1800 мА•г |
| Вага брутто | 260 |
| Вага, г | 108 |
| Висота | 46 мм |
| Дистанція, м | 86 |
| Додаткові характеристики | USB Type-C |
| Клас захисту | IP65 |
| Компанія-виробник | VIDEX |
| Країна-виробник | Україна |
| Режими роботи | Максимум, низький, стробоскоп, червоний, червоне мерехтіння, COB, максимум+COB |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 55 x 170 мм |
| Розміри, мм | 70 х 46 х 38 |
| Ударотривкість | 1 м |
| Час роботи від батареї, г | 3.5 |
| Ширина | 70 мм |
| Яскравість, люмен | 410 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴








