● Колірна температура світла: 5000K (денне світло),
● Режим роботи: Максимум, низький, стробоскоп, червоний, червоне мерехтіння,
● Дальність: 85м,
● Світловий потік: 330 Lm,
● Тип світлодіода: CREE XTE 5W,
● Спосіб заряду: USB-C,
● Час заряду: 2г,
● Тип акумулятора: Li-pol 850мА•г незмінний,
● Індикатор заряду: 4 рівневий,
● Захист від падіння: 1 м,
● Матеріал лінзи: Полікарбонат,
● Матеріал корпусу: Поліамід,
● Поверхня рефлектора: Гладка,
● Стабілізація розряду: Неповна,
● IP: 67 (1м під водою),
● Габаритні розміри: 65 х 35 х 32 мм
● Режим роботи: Максимум, низький, стробоскоп, червоний, червоне мерехтіння,
● Дальність: 85м,
● Світловий потік: 330 Lm,
● Тип світлодіода: CREE XTE 5W,
● Спосіб заряду: USB-C,
● Час заряду: 2г,
● Тип акумулятора: Li-pol 850мА•г незмінний,
● Індикатор заряду: 4 рівневий,
● Захист від падіння: 1 м,
● Матеріал лінзи: Полікарбонат,
● Матеріал корпусу: Поліамід,
● Поверхня рефлектора: Гладка,
● Стабілізація розряду: Неповна,
● IP: 67 (1м під водою),
● Габаритні розміри: 65 х 35 х 32 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 220 г |
| Довжина | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-pol 850 мА•г |
| Вага брутто | 220 |
| Вага, г | 71 |
| Висота | 35 мм |
| Дистанція, м | 85 |
| Додаткові характеристики | USB Type-C |
| Клас захисту | IP67 |
| Компанія-виробник | VIDEX |
| Країна-виробник | Україна |
| Режими роботи | Максимум, низький, стробоскоп, червоний, червоне мерехтіння |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 55 x 170 мм |
| Розміри, мм | 65 х 35 х 32 |
| Ударотривкість | 1 м |
| Час роботи від батареї, г | 3 |
| Ширина | 65 мм |
| Яскравість, люмен | 330 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 606 ₴








