Максимальна яскравість – 500Lm. Регульований кут нахилу кріплення дозволяє вибрати зручний кут освітлення. Використовується налобний ремінь для ліхтаря із зносостійкого матеріалу, м'якого за текстурою, що забезпечує зручне користування. Знімні акумулятори та можливість працювати з трьома елементами живлення типу ААА 1.5В (або акумулятор В12 1200мА•год). Режим роботи: Максимум, низький, стробоскоп, червоний, миготливий червоний. IP:65
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 280 г |
| Довжина | 48 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | Li-ion VLF-B12 1200 мА•год або 3x AAA знімний |
| Вага брутто | 280 |
| Вага, г | 50 |
| Висота | 45 мм |
| Дистанція, м | 20 -115 |
| Додаткові характеристики | Колірна температура світла: 5000K (денне світло) |
| Клас захисту | IP65 |
| Компанія-виробник | VIDEX |
| Країна-виробник | Україна |
| Режими роботи | Максимум, низький, стробоскоп, червоний, миготливий червоний |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 60 x 170 мм |
| Розміри, мм | 60 х 45 х 48 |
| Ударотривкість | 1 м |
| Час роботи від батареї, г | 2.8 -44 |
| Ширина | 60 мм |
| Яскравість, люмен | 1 -500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 805 ₴






