Патч-панель 19″ 24xRJ-45 UTP, кат. 6a, із заднім організатором з пластиковими шторками, LW L&W ELECTRONICAL LW-PP74

влевовправо
Патч-панель кат. 6а UTP встановлюється в серверну шафу або стійку і використовується для підключення витої пари з боку точки комутації з активним мережевим обладнанням. Установча висота 1U в направляючі 19 дюймів на чотири точки кріплення. Основа панелі виготовлена зі сталі з пластиковими вставками під коннектори RJ-45. Підключення заземлення не перебачено, патч-панель неекранована. На лицьовій стороні патч-панелі розташовані 24 порти з роз'ємами RJ-45 для підключення патч-кордів. Нанесено цифрове маркування з додатковим місцем для підпису портів. В наявності захисні пластикові вставки під порти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L&W ELECTRONICAL |
| Країна виробник | Сінгапур |
| Висота | 87 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800 г |
| Вага брутто | 800 |
| Довжина: | 490 |
| Компанія-виробник | L&W ELECTRONICAL |
| Країна-виробник | Сінгапур |
| Розмір | 1U |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 87 x 490 мм |
| Тип пристрою | Патч-панелі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 687 ₴




