● Типи кабелів, що тестуються, кручена пара: UTP, FTP, SSTP,
● Коаксіальний кабель: 50 Ом, 75 Ом, 93 Ом,
● Перевірка довжини кабелю: 500 м,
● Роздільна здатність: 0,33 м,
● Точність: ± 4% або 0,6 м,
● Виявлення POE 802.3AF/802.3AT
● Коаксіальний кабель: 50 Ом, 75 Ом, 93 Ом,
● Перевірка довжини кабелю: 500 м,
● Роздільна здатність: 0,33 м,
● Точність: ± 4% або 0,6 м,
● Виявлення POE 802.3AF/802.3AT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNI-T |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 840 г |
| Вага брутто | 840 |
| Довжина: | 160 |
| Компанія-виробник | UNI-T |
| Країна-виробник | Китай |
| Метод роботи | Трасування кабелів RJ11 UTP, FTP, SSTP до 500 м |
| Особливості | Захист на вході 70 DC, Технологія TDR: тестування без сліпих зон, Визначення стандартів POE, Цифровий пошук |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 220 x 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


