Касетниця Pro'sKit 103-132C

- В наявності
- Код: 204528
94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Касетниця для зберігання дрібних предметів, електронних компонентів. Двостороння. Дві щільних кришки з защіпками.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 г |
| Вага брутто | 120 |
| Висота | 95 мм |
| Довжина: | 45 |
| Компанія-виробник | Pro'sKit |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 45 x 160 мм |
| Розміри | 165 х 95 х 45 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 ₴

