Монітор Dahua DHI-LM55-F400 55'' дюйма 3840×2160

влевовправо
● Діагональ екрану 55” LED,
● Роздільна здатність 3840×2160 (UHD),
● Яскравість екрана 400 кд/м2,
● Час оновлення 6.5 мс,
● Входи 2 × HDMI 2.0 , 1 × VGA, 2 × USB 2.0, 1 × Audio in, 1 × RS-232 in,
● VESA 200 × 300 мм
● Роздільна здатність 3840×2160 (UHD),
● Яскравість екрана 400 кд/м2,
● Час оновлення 6.5 мс,
● Входи 2 × HDMI 2.0 , 1 × VGA, 2 × USB 2.0, 1 × Audio in, 1 × RS-232 in,
● VESA 200 × 300 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 705.3 мм |
| Ширина | 225.6 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 6.5 мс |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200x300 |
| Інтрефейси (вхід) | 2 × HDMI 2.0 (3840 × 2160@60 Hz), 1 × VGA (1920 × 1080@60 Hz), 2 × USB 2.0, 1 × Audio in, 1 × RS-232 in |
| Вага | 9850 г |
| Вага брутто | 13600 |
| Довжина: | 81.6 |
| Діагональ | 55 |
| Живлення | 220 В АС |
| Компанія-виробник | Dahua Technology |
| Контраст | 1900/07/26 08:01:00 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Кількість в ящику | 1 шт |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Підсвітка | LED |
| Робоча температура | 0°C~40°C |
| Роздільна здатність | 3840×2160 (UHD) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 125 x 805 x 1320 мм |
| Розміри | 1,225.6 × 705.3 × 81.6 мм |
| Споживання | 72-104 Вт |
| Тип пристрою | Монітори |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 594 ₴



