● Downlink порти: 8x RJ45 (10/100/1000M) з підтримкою PoE,
● Uplink порти: 2x SFP (100/1000M), 2x RJ45 (10/100/1000M),
● Протокол PoE: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, Hi-PoE, IEEE 802.3bt/ бюджет 110 Вт
● Живлення: 48–57 VDC, 2.5–2.1 A,
● Робоча температура: -30º - + 65ºC,
● 171.8 × 139.4 × 42 мм
● Uplink порти: 2x SFP (100/1000M), 2x RJ45 (10/100/1000M),
● Протокол PoE: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, Hi-PoE, IEEE 802.3bt/ бюджет 110 Вт
● Живлення: 48–57 VDC, 2.5–2.1 A,
● Робоча температура: -30º - + 65ºC,
● 171.8 × 139.4 × 42 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Загальна кількість портів | 12 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип комутатора | Керований рівня 2 |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| VLAN | 32 |
| Блискавкозахист | Повітряний розряд: 8 кВ, Контактний розряд: 6 кВ |
| Буферна пам'ять | 8.4 Мбіт |
| Вага | 660 г |
| Вага брутто | 1800 |
| Висота | 139.4 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 42 |
| Додатково | IP30,IK06 |
| Живлення | 48-57 VDC, 2.5-2.1 A |
| Керування | Layer 2 |
| Компанія-виробник | Dahua Technology |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в ящику | 5 шт. |
| Макс. пропускна спроможність | 24 Гбіт/с |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мережеві стандарти | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3az, IEEE 802.3ad |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Порти (DownLink) | 8x RJ45 (10/100/1000M) |
| Порти (Uplink) | 2x SFP (100/1000M), 2x RJ45 (10/100/1000M) |
| Потужність споживання | 117.2 Вт |
| Протоколи PoE | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, Hi-PoE, IEEE 802.3bt |
| Робоча температура | -30 °C - +65 °C |
| Розмір таблиці MAC | 8K |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 253 x 130 x 314 мм |
| Розміри | 171.8 × 139.4 × 42 мм |
| Споживана потужність PoE | 1-2 порт 90 Вт, 3-8 порти 30 Вт (бюджет 110 Вт) |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Терморегулятори контактів PoE | 1,2,4,5 (V+),3,6,7,8 (V-) |
| Швидкість пересилання пакетів | 17.856 мп/с |
| Ширина | 171.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 330 ₴



