4х0,22 Cu екран. (100 м) Кабель

Кабель сигнальний 4ж багатож. екран.(4х0,22 CU) біл.100м+ 2жили живлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Матеріал жили | Мідь |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 4 |
| Площа перетину | 0.22 кв. мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.06 г |
| Вага брутто | 2.06 |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 200 |
| Довжина кабеля | 100 м |
| Екранування | Підтримує |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал жили (провідника) | мідь |
| Переріз | 0,22 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 60 x 200 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | сигнальний |
| Тип пристрою | Сигнальний |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 209 ₴

