Провідна звукова сирена, для охоронної сигналізації. Живлення 9-15В, акустична потужність 110 дБ, корпус з пластика. Встановлюється в приміщенні. Підключається до охоронних і пожежних ППК. Розміри 72х52х46мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Вага брутто | 100 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | 9-15 В |
| Колір | Червоно-чорний |
| Компанія-виробник | TRINIX |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Метод роботи | Звукова сирена |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Робоча температура | -30 ° C ~ 55 ° C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 80 x 60 мм |
| Розміри | 72х52х46 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴


