Радіокомплект (у комплекті приймач та 2 брелоки) Elmes Electronic U2HS

- В наявності 5 од.
- Код: 204286
1 524 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначений для радіокерування системами охоронної сигналізації для встановлення затримки входу, постановки / зняття з охорони і контролю доступу. Алгоритм кодування KEELOQ® з динамічним кодом забезпечує високий рівень захисту сигналів. Робоча частота: 433.92 мГц, Макс. радіус дії: 150 м, Високозахищений алгоритм кодування KEELOQ, Ємність пам'яті: 104 передавача (20 в одному з робочих режимів)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elmes Electronic |
| Країна виробник | Польща |
| Загальні | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 73 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 24 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ширина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Компанія-виробник | Elmes Electronic |
| Країна-виробник | Польща |
| Число каналів | 2 |
| Пам'ять | 104 передавача (20 в одному з робочих режимів) |
| Радіус дії | 150 м |
| Робоча температура | -20°C до +55°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 46 x 73 x 24 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Картки і брелоки |
| Частотна характеристика | 433.92 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 524 ₴

