Дотягувач для хвіртки ALDEGHI LUIGI 114ZN170S лівий ZN чорний цинк

влевовправо
● Тип товару дотягувач для хвіртки,
● Модель дотягувача ALDEGHI LUIGI 114,
● Спосіб монтажу накладний,
● Колір дотягувача чорний,
● Вага дверей до 60 кг
● Модель дотягувача ALDEGHI LUIGI 114,
● Спосіб монтажу накладний,
● Колір дотягувача чорний,
● Вага дверей до 60 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALDEGHI LUIGI |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60000 г |
| Вага брутто | 540 |
| Вага двері | до 60 кг |
| Компанія-виробник | ALDEGHI LUIGI |
| Країна-виробник | Італія |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 45 x 20 x 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



