Повербанк TITANUM 728S 30000mAh 22.5W Black

влевовправо
MicroUSB &, Type-C: DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W)
Ємність: 30000 мА•г
Тип роз'єму: 4USB, Micro USB, Type-C
Вихідна напруга: USB2: DC 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W), Type-C: DC 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.67А (20W), USB1 &, USB3 &, USB4: DC 5V/2.1A
Вага: 608г
Габаритні розміри: 143 х 68 х 40 мм
Ємність: 30000 мА•г
Тип роз'єму: 4USB, Micro USB, Type-C
Вихідна напруга: USB2: DC 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W), Type-C: DC 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.67А (20W), USB1 &, USB3 &, USB4: DC 5V/2.1A
Вага: 608г
Габаритні розміри: 143 х 68 х 40 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 640 г |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 30000 мА•г |
| Вага брутто | 640 |
| Виходи | USB2: DC 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W), Type-C: DC 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.67А (20W), USB1 & USB3 & USB4: DC 5V/2.1A |
| Входи | MicroUSB & Type-C: DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W) |
| Компанія-виробник | TITANUM |
| Країна-виробник | Україна |
| Особливості | 4х USB |
| Потужність | 22.5 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 50 x 180 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Повербанки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴





