Повербанк TITANUM 727S White 20 000 мА•г

влевовправо
Вхідна напруга: MicroUSB &, Type-C: DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W)
Ємність: 20000 мА•г
Тип роз'єму: Micro USB, Type-C, 2USB
Вихідна напруга: USB1 &, USB2: DC 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W), Type-C: DC 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.67А (20W)
Вага: 418г
Габаритні розміри: 143 х 68 х 27 мм
Ємність: 20000 мА•г
Тип роз'єму: Micro USB, Type-C, 2USB
Вихідна напруга: USB1 &, USB2: DC 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W), Type-C: DC 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.67А (20W)
Вага: 418г
Габаритні розміри: 143 х 68 х 27 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 460 г |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20 000 мА•г |
| Вага брутто | 460 |
| Виходи | USB1 & USB2: DC 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W), Type-C: DC 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.67А (20W) |
| Входи | MicroUSB & Type-C: DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W) |
| Компанія-виробник | TITANUM |
| Країна-виробник | Україна |
| Потужність | 22.5 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 40 x 180 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Повербанки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 986 ₴





