Повербанк TITANUM 741S 22.5W Black 50000mAh

влевовправо
Вхідна напруга: MicroUSB: DC5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A(18W), Type-C: DC5V/3A, 9V/2A 12V/1.5A(18W)
Ємність: 50 000 мА•ч
Тип роз'єму: Micro USB, Type-C, 2USB
Вихідна напруга: USB1 &, USB2: DC 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W), Type-C: DC 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.67А (20W)
Вага: 984г
Габаритні розміри: 144 x 71 x 65 мм
Ємність: 50 000 мА•ч
Тип роз'єму: Micro USB, Type-C, 2USB
Вихідна напруга: USB1 &, USB2: DC 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W), Type-C: DC 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.67А (20W)
Вага: 984г
Габаритні розміри: 144 x 71 x 65 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Ліхтарик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1220 г |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 50 000 мА•г |
| Вага брутто | 1220 |
| Виходи | USB1 & USB2: DC 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W), Type-C: DC 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.67А (20W) |
| Входи | MicroUSB: DC5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A(18W), Type-C: DC5V/3A, 9V/2A 12V/1.5A(18W) |
| Компанія-виробник | TITANUM |
| Країна-виробник | Україна |
| Потужність | 22.5 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 115 x 80 x 215 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Повербанки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 823 ₴





