Бездротовий чотириканальний комплект сигналізації U4HS від польського бренду Elmes Electronic має криптографічний алгоритм KEELOQ®, який є «плаваючим кодом». Радіус дії U4HS 250 м відкритого простору. Його можна запрограмувати на 104 передавачі. Діапазон температури від -20° до +55º С. Комплект складається з одного приймача та одного брелка-передавача.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 73 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 24 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ширина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Компанія-виробник | Elmes Electronic |
| Країна-виробник | Польща |
| Пам'ять | 104 передавача |
| Робоча температура | -20°C - +55°C |
| Радіус дії | 250 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 46 x 73 x 24 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | радіокерування системами охоронної сигналізації |
| Число каналів | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


