Є товари з аналогічними характеристиками →
Стандарт ~ 433 МГц, Робоча частота 433.92 МГц, Індикація Двоколірний світлодіод, Дальність дії (в прямій видимості) 100 м, Призначення для використання в дистанційному радіокеруванні доступом, Особливості живлення 12В від батареї типу GP23A, кодування KEELOQ® з ключем шифрування і захищеною від читання програмованою комбінаціею коду, Живлення 12 В
Стандарт ~ 433 МГц, Робоча частота 433.92 МГц, Індикація Двоколірний світлодіод, Дальність дії (в прямій видимості) 100 м, Призначення для використання в дистанційному радіокеруванні доступом, Особливості живлення 12В від батареї типу GP23A, кодування KEELOQ® з ключем шифрування і захищеною від читання програмованою комбінаціею коду, Живлення 12 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 34 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація станів | Підтримує |
| Вага брутто | 100 |
| Відстань передачі | 100 м |
| Живлення | 12 В |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість кнопок | 1 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 50 x 50 мм |
| Розміри | 46×34×14 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Частотна характеристика | 433.92 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464 ₴


