Біометричний термінал ZKTeco SpeedFace-V5L [WIFI/IC/PLM] Intercom
![Біометричний термінал ZKTeco SpeedFace-V5L [WIFI/IC/PLM] Intercom, фото 1](https://images.prom.ua/7256346510_biometrichnij-terminal-zkteco.jpg)
- В наявності
- Код: 100120
18 155 ₴
- +380 (67) 636-01-90
Біометричний термінал ZKTeco SpeedFace-V5L [WIFI/IC/PLM] Intercom — це сучасний пристрій для контролю доступу та обліку робочого часу, який використовує передові технології розпізнавання обличчя. Завдяки високій швидкості ідентифікації та точності, термінал ідеально підходить для офісів, підприємств, бізнес-центрів і об’єктів із підвищеними вимогами до безпеки. Пристрій підтримує безконтактну ідентифікацію, що забезпечує гігієнічність і зручність у використанні.
Оснащений широким функціоналом, включаючи Wi-Fi підключення, зчитування RFID-карт (IC), а також функцію інтеркому для двостороннього аудіозв’язку. Інтелектуальні алгоритми дозволяють працювати навіть в умовах слабкого освітлення та розпізнавати обличчя під різними кутами.
За стандартним налаштуванням, застосунок для смартфона ZSmart приймає виклик з біометричного термінала.
Опціонально: функція виклику з біометричного термінала на комп'ютер (VMS) вмикається по запиту до технічної підтримки.
Особливості:
5-дюймовий сенсорний дисплей,
2-мегапіксельна WDR-камера з регульованою яскравістю світлодіодного освітлення,
Збільшена дистанція розпізнавання облич до 3 м,
Розпізнавання облич під кутом до 30 градусів,
Пам'ять шаблонів облич: 6000,
Пам'ять шаблонів долонь: 3000,
Пам'ять журналу подій: 200 000,
Пам'ять карток Mifare: 10 000,
Процесор: 900 MГц (два ядра)
Пам'ять: 1 ГБ оперативної пам'яті / 8 ГБ флеш-пам'яті,
Зв'язок: TCP/IP, Wiegand вхід / вихід, RS485,
Інтерфейс контролю доступу: дверний замок, дверний датчик, кнопка виходу, тривожний вхід/вихід,
Сумісність з ПЗ: ZKBioSecurity,
Джерело живлення: 12В, 3А,
Робоча температура: -10°C - 45°C,
Вологість: 10%-90%,
Габарити: 203 x 92 x 21.5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс зв'язку | RS485, Ethernet, Wiegand |
| Базові можливості системи | Облік робочого часу |
| Висота | 92 мм |
| Довжина: | 21.5 |
| Діапазон робочих температур | -10°C ~ +45°C |
| Живлення | DC 12 В |
| Зчитувач карт | Mifare |
| Компанія-виробник | ZKTeco |
| Країна-виробник | Китай |
| Розміри | 203 x 92 x 21.5 мм |
| Стан | Нове |
| Тип зчитування | Розпізнавання обличчя, Геометрія венозної сітки долоні, Безконтактна картка |
| Тип пристрою | Термінали обліку робочого часу |
| Ширина | 203 мм |
- Ціна: 18 155 ₴

![Біометричний термінал ZKTeco SpeedFace-V5L [WIFI/IC/PLM] Intercom, фото 2](https://images.prom.ua/7256346512_w100_h100_biometrichnij-terminal-zkteco.jpg)
