Вилка переносна UEA 023 32А 220В 2Р+Е IP44

● Напруга, В 220,
● Тип монтажу переносний,
● Ступінь захисту – IP 44,
● Контакти розетки 2Р+Е,
● Ампераж 32А
● Тип монтажу переносний,
● Ступінь захисту – IP 44,
● Контакти розетки 2Р+Е,
● Ампераж 32А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 г |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.1 |
| Висота | 65 мм |
| Компанія-виробник | UEA |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | 32А 2Р+Е IP44 220В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 65 x 65 x 140 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Вилка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 ₴

