Конектор Merlion RJ-45 8P8C UTP Cat-5 (100 шт/уп.) Q100 Red

● Інтерфейс: RJ-45,
● Категорія: Cat-5,
● Екран: UTP,
● Пропускна спроможність: 1 Гбіт/c,
● Тип матеріалу: полікарбонат (пластик),
● Кількість слотів: 8,
● Кількість контактів: 8,
● Тип матеріалу контактів: латунь
● Категорія: Cat-5,
● Екран: UTP,
● Пропускна спроможність: 1 Гбіт/c,
● Тип матеріалу: полікарбонат (пластик),
● Кількість слотів: 8,
● Кількість контактів: 8,
● Тип матеріалу контактів: латунь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 140 г |
| Вага брутто | 140 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 120 |
| Компанія-виробник | Merlion |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | RJ-45 Cat-5 UTP |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 30 x 120 мм |
| Тип пристрою | Конектори і з'єднувачі для крученої пари |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 126 ₴

