● Діапазон перерізів – 0.08-6 мм2,
● Тип обтиску - для втулкових (трубчастих) наконечників та ін,
● Матеріал рукояток – пластик,
● Матеріал інструменту – метал
● Тип обтиску - для втулкових (трубчастих) наконечників та ін,
● Матеріал рукояток – пластик,
● Матеріал інструменту – метал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Вага брутто | 500 |
| Компанія-виробник | CINLINELE |
| Країна-виробник | Китай |
| Метод роботи | діапазон перерізів -0.08-6 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 115 x 50 x 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 836 ₴


