Корпус пластиковий 8 модульний навісний AP-UEA

● Тип монтажу Навісний,
● Кількість модулів 8,
● Габарити (ВхШхГ) 180х230х100,
● Ступінь захисту - IP IP40,
● Матеріал корпусу Пластик
● Кількість модулів 8,
● Габарити (ВхШхГ) 180х230х100,
● Ступінь захисту - IP IP40,
● Матеріал корпусу Пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEA |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 460 г |
| Вага брутто | 460 |
| Габарити | 180х230х100 мм |
| Компанія-виробник | UEA |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість рядів (модулів) | 8 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 165 x 95 x 220 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴

