● Комплектація: Папа + Мама,
● Тип конектора: MC4,
● Номінальний струм: 30 Ампер,
● Температурний діапазон експлуатації: від -40°C до +85°C,
● Матеріал ізоляції: PA / м-PPE
● Тип конектора: MC4,
● Номінальний струм: 30 Ампер,
● Температурний діапазон експлуатації: від -40°C до +85°C,
● Матеріал ізоляції: PA / м-PPE
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic Power |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Вага брутто | 100 |
| Довжина: | 130 |
| Компанія-виробник | Voltronic Power |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Особливості | MC4 Папа + Мама |
| Робоча температура | -40°C - +85°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 20 x 130 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Комплектуючі для сонячних панелей |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴


