Кабельний розгалужувач MC4-3T 30A 1500В

влевовправо
● Максимальний струм: 30А,
● Максимальна напруга: 1500,
● Кількість підключень: 3,
● Тип гнізда: MC4,
● Матеріал корпусу: УФ-стійкий пластик,
● Діапазон робочих температур: від -40°C до +85°C,
● Вологозахист: IP68
● Максимальна напруга: 1500,
● Кількість підключень: 3,
● Тип гнізда: MC4,
● Матеріал корпусу: УФ-стійкий пластик,
● Діапазон робочих температур: від -40°C до +85°C,
● Вологозахист: IP68
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 140 г |
| Вага брутто | 140 |
| Довжина: | 120 |
| Додаткові характеристики | MC4х3 |
| Клас захисту | IP68 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | 30 А 1500 В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 50 x 120 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Комплектуючі для сонячних панелей |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 348 ₴


