Дротовий оповіщувач задимлення Артон СПД-3.10 (База 2)

Сповіщувач моделі СПД-3.10 База Б2 від виробника АРТОН являє собою пристрій, який призначений для виявлення спалахів в закритих приміщеннях будівель і споруд. Датчик реагує на дим з подальшою передачею сигналу ″ПОЖЕЖА″ на ППКП. У пристрої передбачена світлова індикація чергового режиму і перевірки працездатності. Для монтажу пристрою до ППКП використовується чотирипровідне підключення. У пристрої передбачено наявність реле з нормально замкнутими контактами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Провідний |
| Вага | 100 г |
| Висота | 37 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Живлення | 9-30В, 0,10 -35 мА |
| Компанія-виробник | Артон |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість в ящику | 20 шт. |
| Робоча температура | -10 °C +55 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 50 x 100 мм |
| Розміри | | 85х37 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292 ₴

