Контактор ТМ. З підсвічуванням по контуру центрального контакту. Накладне виконання. Виконаний з полірованої латуні з нікельованим покриттям ( ″під хром″). Корпус контактора електрично ізольований від настановної поверхні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Підтримка стандартів | EM Marine |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Загальні | |
| Вага | 40 г |
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 300 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | Dallas Touch Memory |
| Вага брутто | 40 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Метод роботи | дротовий |
| Напруга (В) | 12 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 35 x 10 x 300 мм |
| Розміри | 40 х 9 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип карток | Touch Memory (iButton) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212 ₴


