Акумуляторний перфоратор Metabo BH 18 LTX BL 16 (600324500)

- В наявності 1 од.
- Код: 204192
15 768 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже легкий компактний акумуляторний перфоратор з безщітковим двигуном для свердління без втоми у будь-якій робочій позі. Максимальна потужність свердління, ефективність і довговічність за рахунок безщіткової технології і потужного ударного механізму. Перфоратор з 2 функціями: Буріння та свердління. Metabo VibraTech (MVT): робота без втоми і шкоди для здоров'я також в тривалому режимі. Vario-Tacho-Constamatic (VTC) — повнохвильова електроніка для управління числом обертів залежно від властивостей матеріалу та його підтримки постійним під навантаженням. Електронне аварійне відключення двигуна при блокуванні приладдя для безпечної роботи. Світлодіодне робоче підсвічування для оптимального огляду місця свердління. З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання. Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний зі всіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 5.3 |
| Додаткові характеристики | Патрон SDS-plus, Макс. енергія одного удару (EPTA) 1.3 J |
| Живлення | Напруга акумуляторного блока 18 V, Ємність акумулятора 2 x 2 Ah |
| Компанія-виробник | Metabo |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Макс. кількість ударів 5250 /min, Ø свердління в бетоні бурами 16 mm, Ø свердління в кам'яній кладці свердлильними коронками 68 mm, Ø свердління, сталь 13 mm, Ø свердління, м'яка деревина 20 mm |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 300 x 500 мм |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Перфоратор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 768 ₴

