POE підсилювач (подовжувач) HongRui HR-AFR-21+

влевовправо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HongRui |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 60 г |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Тип | Подовжувач |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | 10Base-T / 100Base-TX |
| Діапазон робочих температур | 0 ° ~ + 40 ° C |
| Компанія-виробник | HongRui |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість PoE-портів | 2 |
| Кількість Ethernet портів | 2 |
| Максимальна довжина кабелю після підсилювача | 250 м |
| Максимальна потужність PoE порту | До 25 Вт |
| Розміри | 100х49х25 мм |
| Стан | Нове |
| Стандарт PoE | 802.3af / аt |
| Швидкість передавання | 10/100 Мбіт / с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴




