IP-відеокамера Uniview IPC354SB-ADNF28K-I0 White

Uniview - це професійне рішення для систем охоронного відеоспостереження.
Камери Uniview відповідають найвищим вимогам професійних охоронних систем і дозволяють створювати системи відеоспостереження будь-якого масштабу і складності.
Устаткування для систем відеоспостереження марки Uniview вже багато років присутнє на ринку і користується заслуженою популярністю у фахівців-інсталяторів. Висока якість зображення і безвідмовна робота стали запорукою успіху техніки Uniview. Камери Uniview привносять в IP відеоспостереження кілька корисних можливостей, серед яких: розвинені функції автономної відеоаналітики, інтелектуальне підсвічування, що усуває засвічення, підтримка прогресивного алгоритму компресії Н.265 та ін.
Особливості:Високоякісне зображення з 4-мегапіксельним CMOS-сенсором 1/2,7 дюйма,
4 МП (2688 × 1520)@30/25 кадрів/с, 4 МП (2560 × 1440)@30/25 кадрів/с, 3 МП (2304 × 1296)@30/25 кадрів/с, 2 МП (1920 × 1080)@30/25 кадрів/с,
Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG,
Інтелектуальне запобігання вторгненням, включаючи виявлення перетину лінії, вторгнення, входу в зону, виходу з зони,
Інтелектуальна система запобігання вторгненням на основі класифікації цілей значно зменшує кількість хибних спрацьовувань, спричинених листям, птахами та освітленням, точно фокусуючись на людях, транспортних засобах та немоторизованих транспортних засобах,
Інтелектуальний підрахунок потоку людей та моніторинг щільності натовпу,
Технологія true WDR 120 дБ забезпечує чітке зображення в умовах сильного освітлення,
Підтримка режиму коридору 9:16,
Вбудований мікрофон,
Інтелектуальний ІЧ-підсвічування, дальність до 30 м,
Підтримка карт Micro SD об'ємом до 512 ГБ,
Бездротове підключення,
Підтримка живлення PoE.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniview |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Висота | 62 мм |
| Живлення | PoE |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 109 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Є |
| OSD | До 8 зон |
| PoE (живлення через Ethernet) | Є |
| PoE стандарт | IEEE 802.3af/PoE |
| WDR (dB) | 120 dB |
| Аудіо вхід | Є |
| Аудіовихід | Є |
| Вага | 22000 г |
| Співвідношення сигнал/шум | >50dB |
| Дальність підсвічування | від 30 до 50 м |
| Дальність підсвічування (Max) | 30 м |
| Двостороннє аудіо | Є |
| День/ніч | Є |
| Дистанції розпізнавання (DORI) | <p>Детекція 63 м, Спостереження 25,2 м, Розпізнавання 12,6 м, Ідентифікація 6,3 м</p> |
| Довжина хвилі ІЧ підсвічування | 850 нм |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +55 °C |
| Захист від перенапруги | 4KV |
| Значення діафрагми | F1.6 |
| К-ть тривожних виходів | 1 |
| К-ть тривожних входів | 1 |
| Кут огляду по вертикалі | 55.3° |
| Кут огляду по горизонталі | від 101 до 110 |
| Максимальна роздільна здатність | 4 Мп (2688*1520) |
| Маски приватності | Є |
| Матеріал корпусу | Метал + пластик |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet 100 Мбіт/с |
| Мoдель | IPC354SB-ADNF28K-I0 |
| Поворот зображення | Режим коридору |
| Протитуманний | Цифровий |
| Протоколи | <p>IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, SSL, QoS</p> |
| Профіль ONVIF | Profile G, Profile S, Profile T |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Регіони інтересу (ROI) | Є |
| Робоча напруга | DC 12 В, PoE (802.3af) |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 4 Мп |
| Розмір матриці | 1/2.7″ |
| Розміри | Φ109 x 62 мм |
| Світлочутливість (Max) | 0,003 лк |
| Світлочутливість (детально) | Colour: 0.003 Lux (F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Слот для SD карти пам'яті | Є |
| Смарт функції | Є |
| Смарт-функції | Інтелектуальне запобігання вторгненню, Перетин лінії, Вхід/вихід з області, Детекція людини, Детекція транспортного засобу, Визначення щільності натовпу, Підрахунок людей, Підтримка фільтрації помилкових тривог |
| Споживання | Макс. 4,5 Вт |
| Ступінь захисту, вандалозахисту | IP67, IK10 |
| Технологія передачі відео | IP |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип підсвітки | Інфра червона |
| Тип та обсяг карти | Micro SD card (до 256 Гб) |
| Тип пристрою | Камери |
| Форм-фактор | Купольна |
| Формат стиснення аудіо | G.711U, G.711A |
| Формат стиснення відео | Н.264, H.265, MJPEG |
| Частота кадрів | 30 к/с |
| Частота кадрів (повне розшифрування) | 4MP (2688*1520), Max 30fps, 4MP (2560*1440), Max 30fps, 3MP (2304*1296), Max 30fps, 1080P(1920*1080), Max30fps, 720P (1280*720), Max 30fps, D1 (720*576), Max 30fps, 640*360, Max 30fps, 2CIF(704*288), Max 30fps, CIF(352*288), Max 30fps |
| Швидкість затвора | 1 ~ 1/100000 с |
| Шумозаглушення | 2D/3D DNR |
- Ціна: 5 725 ₴



