IP-відеокамера вулична Uniview IPC2224SE-DF40K-WL-I0 White

Камери Uniview відповідають найвищим вимогам професійних охоронних систем та дозволяють створювати системи відеоспостереження будь-якого масштабу та складності. Устаткування підтримує відкритий галузевий стандарт ONVIF і при необхідності легко інтегрується з технікою сторонніх виробників, охоронними системами та СКУД, а також підтримується професійним галузевим програмним забезпеченням Milestone.
Особливості використання:
Високоякісне зображення з 4-мегапіксельним CMOS-сенсором 1/1,8 дюйма,
4 МП (2688*1520) при 30/25 кадрів/с, 4 МП (2560*1440) при 30/25 кадрів/с, 3 МП (2304*1296) при 30/25 кадрів/с, 2 МП (1920*1080) при 30/25 кадрів/с,
Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG,
Розумне запобігання вторгненням, включаючи виявлення перетину лінії, вторгнення, входу в зону, виходу з зони,
На основі класифікації цілей, інтелектуальне запобігання вторгненням значно зменшує кількість хибних спрацьовувань, спричинених листям, птахами, світлом тощо, точне фокусування на людях, моторних та немоторних транспортних засобах,
Інтелектуальний підрахунок потоку людей та моніторинг щільності натовпу,
Технологія Colorhunter забезпечує цілодобове повнокольорове зображення,
Технологія True WDR 120 дБ забезпечує чітке зображення в умовах сильного освітлення,
Підтримка 9:16 Режим коридору,
Сигналізація: 1 вхід/1 вихід, Аудіо: 1 вхід/1 вихід,
Підтримка карт micro SD 512 ГБ,
Вандалостійкість IK10, захист IP67,
Підтримка живлення PoE.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniview |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Живлення | PoE |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 245 мм |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Є |
| OSD | До 8 зон |
| PoE (живлення через Ethernet) | Є |
| PoE стандарт | IEEE 802.3af/PoE |
| WDR (dB) | 120 dB |
| Аудіо вхід | Є |
| Аудіовихід | Є |
| Вага | 87000 г |
| Співвідношення сигнал/шум | >56dB |
| Дальність підсвічування | від 30 до 50 м |
| Дальність підсвічування (Max) | 30 м |
| Двостороннє аудіо | Є |
| День/ніч | Є |
| Дистанції розпізнавання (DORI) | <ul><br> <li>Детекція: 62,1 м,</li><br> <li>Спостереження: 24,8 м,</li><br> <li>Розпізнавання: 12,4 м,</li><br> <li>Ідентифікація: 6,2 м</li><br></ul> |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Захист від перенапруги | 4KV |
| Значення діафрагми | F1.0 |
| К-ть тривожних виходів | 1 |
| К-ть тривожних входів | 1 |
| Кут огляду по вертикалі | 69,2° |
| Кут огляду по горизонталі | від 101 до 110 |
| Максимальна роздільна здатність | 4 Мп (2688*1520) |
| Маски приватності | Є |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet 100 Мбіт/с |
| Мoдель | IPC2224SE-DF40K-WL-I0 |
| Оптичні технології | ColorHunter |
| Поворот зображення | Режим коридору |
| Протитуманний | Цифровий |
| Протоколи | <p>IPv4, IPv6, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, QoS, RTMP, SSL /TLS, SSH</p> |
| Профіль ONVIF | Profile G, Profile S, Profile T |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Регіони інтересу (ROI) | Є |
| Робоча вологість | Не більше 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В, PoE (802.3af) |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 4 Мп |
| Розмір матриці | 1/1.8″ |
| Розміри | 245×86×85 мм |
| Світлочутливість (Max) | 0,0005 лк |
| Світлочутливість (детально) | Colour: 0.0005 Lux (F1.0, AGC ON) 0 Lux with IR on |
| Серія | Prime |
| Слот для SD карти пам'яті | Є |
| Смарт функції | Є |
| Смарт-функції | Вхід/вихід з області, Перетин лінії, Підрахунок людей, Підтримка фільтрації помилкових тривог, Інтелектуальне запобігання вторгненню, Визначення щільності натовпу, Виявлення руху, Ультразвукове виявлення руху, Сигналізація втручання, Виявлення звуку |
| Споживання | Макс. 9 Вт |
| Ступінь захисту, вандалозахисту | IP67, IK10 |
| Технологія передачі відео | IP |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип підсвітки | Інфра червона |
| Тип та обсяг карти | Micro SD card (до 256 Гб) |
| Тип пристрою | Камери |
| Форм-фактор | Циліндрична |
| Формат стиснення аудіо | G.711 |
| Формат стиснення відео | Н.264, H.265, MJPEG, Ultra 265 |
| Частота кадрів | 30 к/с |
| Частота кадрів (повне розшифрування) | 4MP (2688*1520), Max 30fps,4MP (2560*1440), Max 30fps, 3MP (2304*1296), Max 30fps, 1080P (1920*1080), Max 30fps, Sub Stream: 720P (1280*720), Max 30fps, D1 (720*576), Max 30fps, 640*360,Max 30fps, Third Stream: D1 (720*576), Max 30fps, 640*360,Max 30fps, |
| Швидкість затвора | 1 -1/100000 c |
| Шумозаглушення | 2D/3D DNR |
- Ціна: 7 770 ₴



