IP-відеокамера вулична Uniview IPC2314SB-ADF60KM-I0 White

Камера Uniview – професійне рішення для систем охоронного відеоспостереження.
Камери Uniview відповідають найвищим вимогам професійних охоронних систем та дозволяють створювати системи відеоспостереження будь-якого масштабу та складності. Устаткування підтримує відкритий галузевий стандартам ONVIF і при необхідності легко інтегрується з технікою сторонніх виробників, охоронними системами та СКУД, а також підтримується професійним галузевим ПЗ Milеstone.
Обладнання для систем відеоспостереження марки Uniview вже багато років присутнє на ринку та користується заслуженою популярністю у спеціалістів-інсталяторів. Висока якість зображення та безвідмовна робота стали запорукою успіху техніки Uniview. Камери Uniview привносять в IP відеоспостереження кілька корисних можливостей, серед яких: - Розвинені функції автономної відеоаналітики, інтелектуальне підсвічування, що усуває засвіти, підтримка прогресивного алгоритму компресії Н.265 та ін.
Ця IP-відеокамера створена з використанням найбільш сучасних та прогресивних технічних рішень. Камера дозволяє отримати детальне зображення високої якості під час роботи у звичайних або складних умовах освітленості, і навіть знімає у повній темряві. Нічна ІЧ підсвічування даної камери має інтелектуальне підстроювання яскравості, що дозволяє уникнути «засвітлення» об'єктів, розташованих близько до камери – наприклад, людей, що наблизилися. Це дозволяє зберегти на відео добре помітні деталі, що дуже важливо для високорівневих охоронних систем. Інтелектуальний алгоритм керування дозволяє навіть «вести» об'єкт у кадрі, постійно підлаштовуючи яскравість ІЧ підсвічування найбільш оптимальним чином для кращої якості зображення. Ця особливість наголошує на професійній орієнтованості серії Uniview, адже більшість IP-відеокамер у подібній ціновій категорії аналогічної можливості не мають.
Характеристики камери:
Високоякісне зображення з 4-мегапіксельною матрицею CMOS 1/2,7 дюйма,
4-мегапіксельна (2688*1520) при 30/25 кадрів за секунду, 4-мегапіксельна (2560*1440) при 30/25 кадрів за секунду, 3-мегапіксельна (2304*1296) при 30/25 кадрів за секунду, 2-мегапіксельна (1920*1080) при 30/25 кадрах за секунду,
Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG,
Інтелектуальне запобігання вторгненням, включаючи перетин ліній, вторгнення, вхід до зони, виявлення виходу із зони,
На основі класифікації цілей інтелектуальне запобігання вторгненням значно знижує помилкову тривогу, викликану листям, птахами, світлом і т. д., точно фокусується на людях, автомобілях і немоторизованих транспортних засобах,
Інтелектуальний підрахунок потоку людей та моніторинг щільності натовпу,
Технологія True WDR 120 дБ забезпечує чітке зображення при яскравому освітленні,
Підтримка режиму коридору 9:16,
Вбудовані 2 мікрофони,
Інтелектуальний ІЧ, відстань ІЧ до 80 м,
Підтримує картку пам'яті Micro SD ємністю 256 ГБ,
Ступінь захисту IP67.
Професійна IP камера Uniview пропонує розширені можливості при відстеженні тривожних подій, забезпечує гарантовано високий рівень відмовостійкості та безпеки, здійснює одночасну візуальну та звукову реєстрацію того, що відбувається. Камера забезпечує тривожне сповіщення користувачів системи охоронного відеоспостереження та здатна працювати з професійним програмним забезпеченням для систем відеоспостереження. Така камера робить роботу системи IP-відеоспостереження максимально ефективною та надійною, повністю відповідаючи високим критеріям професійного використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniview |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 100 м |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Висота | 74 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Живлення | PoE |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 206 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Є |
| OSD | До 8 зон |
| PoE (живлення через Ethernet) | Є |
| PoE стандарт | IEEE 802.3af/PoE |
| WDR (dB) | 120 dB |
| Вага | 51000 г |
| Співвідношення сигнал/шум | >56dB |
| Дальність підсвічування | від 51 до 100 м |
| Дальність підсвічування (Max) | 80 м |
| День/ніч | Є |
| Дистанції розпізнавання (DORI) | <ul><li><p>Детекція: 135 м,</p></li><li><p>Спостереження: 54,0 м,</p></li><li><p>Розпізнавання: 27,0 м,</p></li><li><p>Ідентифікація: 13,5 м</p></li></ul> |
| Довжина хвилі ІЧ підсвічування | 850 нм |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Захист від перенапруги | 4 KV |
| Значення діафрагми | F1.6 |
| Кут огляду по вертикалі | 28.0° |
| Кут огляду по горизонталі | до 70 |
| Максимальна роздільна здатність | 4 Мп (2688*1520) |
| Маски приватності | Є |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet 100 Мбіт/с |
| Мoдель | IPC2314SB-ADF60KM-I0 |
| Поворот зображення | Режим коридору |
| Протитуманний | Цифровий |
| Протоколи | <p>IPv4, IPv6, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, QoS, RTMP, SSL /TLS, SSH</p> |
| Профіль ONVIF | Profile G, Profile S, Profile T |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Регіони інтересу (ROI) | Є |
| Робоча вологість | Не більше 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В, PoE (802.3af) |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 4 Мп |
| Розмір матриці | 1/2.7″ |
| Розміри | 206 × 74 × 74 мм |
| Світлочутливість (Max) | 0,002 лк |
| Світлочутливість (детально) | Colour: 0.002 Lux (F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR on |
| Серія | Prime |
| Слот для SD карти пам'яті | Є |
| Смарт функції | Є |
| Споживання | Max. 7 W |
| Ступінь захисту, вандалозахисту | IP67 |
| Технологія передачі відео | IP |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип підсвітки | Інфра червона |
| Тип та обсяг карти | Micro SD card (до 256 Гб) |
| Тип пристрою | Камери |
| Форм-фактор | Циліндрична |
| Формат стиснення аудіо | G.711 |
| Формат стиснення відео | Н.264, H.265, MJPEG, Ultra 265 |
| Частота кадрів | 30 к/с |
| Частота кадрів (повне розшифрування) | 4MP (2688*1520), Max 30fps, 4MP (2560*1440), Max 30fps, 3MP (2304*1296), Max 30fps, 1080P (1920*1080), Max 30fps, Sub Stream: 720P (1280*720), Max 30fps, D1 (720*576), Max 30fps, 640*360, Max 30fps, Third Stream: D1 (720*576), Max |
| Швидкість затвора | 1 ~ 1/100000 с |
| Шумозаглушення | 2D/3D DNR |
- Ціна: 6 855 ₴



