IP-відеокамера Speed Dome Uniview IPC6312LFW-AX4C-VG White

Камери Uniview відповідають найвищим вимогам професійних охоронних систем та дозволяють створювати системи відеоспостереження будь-якого масштабу та складності. Устаткування підтримує відкритий галузевий стандарт ONVIF і за необхідності легко інтегрується з технікою сторонніх виробників, охоронними системами та СКУД, а також підтримується професійним галузевим програмним забезпеченням Milestone.
Особливості камери:
Високоякісне зображення з 2-мегапіксельною, 1/2,7-дюймовою CMOS-матрицею,
Основний потік: 2 МП (1920*1080), макс. 30 кадрів за секунду, 720P (1280 * 720), макс. 30 кадрів за секунду, Додатковий потік: 720P (1280*720), макс. 30 кадрів за секунду, D1 (720 * 576), макс. 30 кадрів за секунду, 640 * 360, макс. 30 кадрів за секунду, 2CIF (704 * 288), макс. 30 кадрів за секунду, CIF (352 * 288), макс. 30 кадрів за секунду, Третій потік: D1 (720*576), макс. 30 кадрів за секунду, 640 * 360, макс. 30 кадрів за секунду, 2CIF (704 * 288), макс. 30 кадрів за секунду, CIF (352 * 288), макс. 30 кадрів за секунду,
Інтелектуальне запобігання вторгненням, підтримка фільтрації помилкових тривог, включаючи перетин лінії, вхід у зону, виявлення виходу із зони,
Підрахунок людей, підтримка підрахунку потоку людей та моніторинг щільності скупчення людей підходить для різних статистичних сценаріїв,
Технологія LightHunter забезпечує надвисоку якість зображення в умовах низького освітлення,
Оптичний WDR до 120 дБ,
Вбудований мікрофон та динамік,
Smart ІЧ, до 50 м ІЧ-відстань і 10 м у теплому світлі.
Професійна IP камера Uniview пропонує розширені можливості при відстеженні тривожних подій, забезпечує гарантовано високий рівень відмовостійкості та безпеки, здійснює одночасну візуальну та звукову реєстрацію того, що відбувається. Камера забезпечує тривожне сповіщення користувачів системи охоронного відеоспостереження та здатна працювати з професійним програмним забезпеченням для систем відеоспостереження. Така камера робить роботу системи IP-відеоспостереження максимально ефективною та надійною, повністю відповідаючи високим критеріям професійного використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniview |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Висота | 269 мм |
| Живлення | PoE |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 133 мм |
| Об'єктив | |
| Максимальне значення фокусної відстані | 12 мм |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 8 мм |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Фокусна відстань | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Є |
| OSD | До 8 зон |
| PoE (живлення через Ethernet) | Є |
| PoE стандарт | IEEE 802.3af/PoE |
| WDR (dB) | 120 |
| Вага | 87000 г |
| Вбудований динамік | Є |
| Співвідношення сигнал/шум | >52dB |
| Дальність підсвічування | від 30 до 50 м |
| Дальність підсвічування (Max) | 50 м |
| Двостороннє аудіо | Є |
| День/ніч | Є |
| Довжина хвилі ІЧ підсвічування | 850 нм |
| Діапазон робочих температур | -20 °C ~ +60 °C |
| Діафрагма | Автоматична |
| Захист від перенапруги | 2кВ |
| Значення діафрагми | F1.6 |
| Кут огляду по вертикалі | 52.6° ~ 16.38° |
| Кут огляду по горизонталі | від 101 до 110 |
| Максимальна роздільна здатність | 2 Мп (1920*1080) |
| Маски приватності | Є |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet 100 Мбіт/с |
| Мoдель | IPC6312LFW-AX4C-VG |
| Оптичні технології | LightHunter |
| Протитуманний | Цифровий |
| Протоколи | <p>IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, SSL</p> |
| Профіль ONVIF | Profile G, Profile S, Profile T |
| Регіони інтересу (ROI) | Є |
| Робоча вологість | Не більше 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В, PoE (802.3af) |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 2 Мп |
| Розмір матриці | 1/2.7″ |
| Розміри | Φ133 х 269 мм |
| Світлочутливість (Max) | 0,002 лк |
| Світлочутливість (детально) | Colour:0.002 lux (F1.6, AGC ON) 0 lux with IR |
| Слот для SD карти пам'яті | Є |
| Смарт функції | Є |
| Смарт-функції | Вхід/вихід з області, Детекція людини, Перетин лінії, Підрахунок людей |
| Споживання | Макс. 15 Вт |
| Ступінь захисту, вандалозахисту | IP67 |
| Технологія передачі відео | IP |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип підсвітки | Інфра червона, Видиме світло |
| Тип та обсяг карти | Micro SD card (до 256 Гб) |
| Тип пристрою | Камери |
| Форм-фактор | Роботизована (Speed-dome) |
| Формат стиснення аудіо | G.711U, G.711A |
| Формат стиснення відео | Н.264, H.265, MJPEG, Ultra 265 |
| Частота кадрів | 30 к/с |
| Частота кадрів (повне розшифрування) | 2MP (1920*1080), Max 30fps, 720P (1280*720), Max 30fps, Sub Stream: 720P (1280*720), Max 30fps, D1 (720*576), Max 30fps, 640*360,Max 30fps, 2CIF(704*288), Max 30fps, CIF(352*288), Max 30fps, Third Stream: D1 (720*576), Max 30fps, 640*360,Max 30fps... |
| Швидкість затвора | 1 -1/100000 c |
| Шумозаглушення | 2D/3D DNR |
- Ціна: 8 683 ₴




