IP-відеокамера Speed Dome Uniview IPC6612SR-X25-VG White

Роботизована (SPEED DOME) IP-відеокамера Uniview IPC6612SR-X25-VG має 25-кратний зум, що забезпечує детальне спостереження найвіддаленіших об'єктів. Завдяки потужньому ІЧ-підсвічуванню і вдосконаленому алгоритму програмної обробки, камера дозволяє знімати на відстані до 150 м в умовах слабкої освітленості.
Камера призначена для моніторингу відкритих територій, ведення спостереження в спортивних спорудах, а так само для охорони периметра території.
Камера Uniview - це професійне рішення для систем охоронного відеоспостереження.
Камери Uniview відповідають найвищим вимогам професійних охоронних систем і дозволяють створювати системи відеоспостереження будь-якого масштабу і складності. Устаткування підтримує відкритий галузевим стандартам ONVIF і при необхідності легко інтегрується з технікою сторонніх виробників, охоронними системами та СКУД, а також підтримується професійним галузевим ПО Milеstone.
Устаткування для систем відеоспостереження марки Uniview вже багато років присутній на ринку і користується заслуженою популярністю у фахівців-інсталяторів. Висока якість зображення і безвідмовна робота стали запорукою успіху техніки Uniview. Камери Uniview привносять в IP відеоспостереження кілька корисних можливостей, серед яких: розвинені функції автономної відеоаналітики, інтелектуальне підсвічування, що усуває засвіт, підтримка прогресивного алгоритму компресії Н.265 і ін.
Особливості:Високоякісне зображення з 2-мегапіксельним 1/2,8-дюймовим CMOS-сенсором,
1920*1080@30 кадрів/с в основному потоці,
Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG,
25-кратний оптичний зум дозволяє ближче розглядати об'єкти,
Інтелектуальне запобігання вторгненням, підтримка фільтрації хибних спрацьовувань, включаючи виявлення перетину лінії, вторгнення, входу в зону, виходу з зони,
Виявлення руху, виявлення аудіо, тривога втручання,
Технологія LightHunter забезпечує надвисоку якість зображення в умовах низької освітленості,
Оптичний WDR (широкий динамічний діапазон) до 120 дБ,
Живлення DC12V або PoE+ (IEEE 802.3at),
Аудіо 1 вхід та 1 вихід, тривога 2 входи та 1 вихід,
Micro SD, до 256 ГБ,
Інтелектуальне ІЧ-підсвічування, відстань ІЧ-підсвічування до 150 м,
Захист від пилу IP66.
Ця IP-відеокамера створена з використанням найбільш сучасних і прогресивних технічних рішень. Камера дозволяє отримати деталізоване зображення високої якості при роботі в звичайних або складних умовах освітленості, і навіть знімає в повній темряві. Нічна ІК підсвічування даної камери має інтелектуальне підстроювання яскравості, що дозволяє уникнути «засвіти» об'єктів, розташованих близько до камери. Це дозволяє зберегти на відео добре помітні деталі, що дуже важливо для високорівневих охоронних систем. Інтелектуальний алгоритм управління дозволяє навіть «вести» об'єкт в кадрі, постійно підлаштовуючи яскравість ІЧ підсвічування найбільш оптимальним чином, для кращої якості зображення. Ця особливість підкреслює професійну орієнтованість серії Uniview.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniview |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 300 м |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 3000 г |
| Висота | 370 мм |
| Додаткове джерело живлення | PoE |
| Живлення | PoE |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 220 мм |
| Об'єктив | |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 5 мм |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Є |
| OSD | До 8 зон |
| PoE (живлення через Ethernet) | Є |
| PoE стандарт | IEEE 802.3at / PoE+ |
| WDR (dB) | 120 dB |
| Аудіо вхід | Є |
| Аудіовихід | Є |
| Співвідношення сигнал/шум | >50dB |
| Дальність підсвічування | від 101 до 300 м |
| Дальність підсвічування (Max) | 150 м |
| Двостороннє аудіо | Є |
| День/ніч | Є |
| Дистанції розпізнавання (DORI) | <ul><br> <li>Лінза 5 мм: Детекція: 85,3 м, Спостереження: 34,1 м, Розпізнавання: 17,1 м, Ідентифікація: 8,5 м</li><br> <li>Лінза 125 мм: Детекція: 1706,9 м, Спостереження: 682,8 м, Розпізнавання: 341,4 м, Ідентифікація: 170,7 м</li><br></ul> |
| Довжина хвилі ІЧ підсвічування | 850 нм |
| Діапазон робочих температур | -40 °C ~ +65 °С |
| Діафрагма | Автоматична |
| Захист від перенапруги | 6 KV |
| Значення діафрагми | F1.5 - F3.0 |
| К-ть тривожних виходів | 1 |
| К-ть тривожних входів | 2 |
| Кут огляду по вертикалі | 32.23° ~ 1.51° |
| Кут огляду по горизонталі | до 70 |
| Максимальна роздільна здатність | 2 Мп (1920*1080) |
| Максимальне значення фокусної відстані | 125 |
| Маски приватності | Є |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet 100 Мбіт/с |
| Мoдель | IPC6612SR-X25-VG |
| Оптичні технології | LightHunter |
| Протитуманний | Цифровий |
| Протоколи | <p>IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, QoS, RTMP,SSL/TLS</p> |
| Профіль ONVIF | Profile G, Profile S, Profile T |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Регіони інтересу (ROI) | Є |
| Робоча напруга | DC 12 В, PoE+ (802.3at) |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 2 Мп |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Розміри | Ø 220 x 370 мм |
| Світлочутливість (Max) | 0,001 лк |
| Світлочутливість (детально) | Colour: 0.001 Lux (F1.5, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Слот для SD карти пам'яті | Є |
| Смарт функції | Є |
| Смарт-функції | Інтелектуальне запобігання вторгненню, Перетин лінії, Вхід/вихід з області, Підтримка фільтрації помилкових тривог, Виявлення руху, Виявлення звуку, Сигналізація втручання, Автотрекінг |
| Споживання | Max. 25 W |
| Ступінь захисту, вандалозахисту | IP66 |
| Технологія передачі відео | IP |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип підсвітки | Інфра червона |
| Тип та обсяг карти | Micro SD card (до 256 Гб) |
| Тип пристрою | Камери |
| Фокусна відстань | 125 |
| Форм-фактор | Роботизована (Speed-dome) |
| Формат стиснення аудіо | G.711U,G.711A |
| Формат стиснення відео | Н.264, H.265, MJPEG |
| Частота кадрів | 30 к/с |
| Частота кадрів (повне розшифрування) | 2MP (1920*1080), Max 30fps, 720P (1280*720), Max 30fps, D1 (720*576), Max 30fps, |
| Швидкість затвора | 1 ~ 1/100000 с |
| Шумозаглушення | 2D/3D DNR |
- Ціна: 19 083 ₴


