Комутатор HongRui HR901-AXG-42NS

POE комутатор 6-ти портовий HongRui HR901-AXG-42NS, що використовує високоякісну високошвидкісну мережеву ІС і найстабільніший чіп PoE, порт PoE відповідає стандарту 802.3af або 802.3at. Ця серія комутаторів PoE може забезпечити безшовне з'єднання для Ethernet 10/100/1000 Мбіт / с і джерела живлення PoE.
Порт може автоматично виявляти і подавати живлення на пристрої з живленням, відповідні стандартам IEEE802.3af або IEEE802.3at, а пристрої без PoE інтелектуально виявляють відсутність живлення, передаються тільки дані.
Характеристики:
4 порти PoE 10/100/1000 Мбіт / с + 2 порта SFP 1000 Мбіт / с,
Відповідає стандартам IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z,
Порт Ethernet 10/100/1000 Мбіт / с автоматично адаптується до швидкості,
Сумісність з IEEE802.3af (15,4 Вт), IEEE802.3at (30Вт),
Порт 1 підтримує BT 60 Вт,
Режим управління потоком: повнодуплексний за стандартом IEEE 802.3x,
стандарт, полудуплекс приймає стандарт зворотного тиску,
Підтримка автоматичного повороту порту (Auto MDI / MDIX),
Індикатори панелі для контролю робочого стану і допомоги, аналіз несправностей,
Одноклавішний інтелектуальний комутатор, підтримує VLAN, за замовчуванням, розширення,
Вхідна напруга: AC 100-240 В,
Робоча температура: -20 ~ 50 ° C,
Робоча вологість: 10% ~ 90%,
Розмір продукту: 200 * 118 * 44 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HongRui |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE стандарт | PoE (802.3af), PoE+ (802.3at) |
| Вага | 6000 г |
| Висота | 118 мм |
| Довжина: | 44 |
| Діапазон робочих температур | -20 ~ 50 ° C |
| Кількість PoE-портів | 4 |
| Кількість Ethernet портів | 6 |
| Кількість портів SFP | 2 |
| Максимальна потужність PoE порту | До 60 Вт |
| Можливість віддаленого управління | Керований |
| Порти | 100 Мбіт/с, 1 Гбіт/с, SFP, Консольний порт RJ45 |
| Розміри | 200 × 118 × 44 мм |
| Стандарти та протоколи | IEEE 802.1af, IEEE802.3at |
| Тип блока живлення | Зовнішній |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 2 455 ₴

