Одноканальний активний подовжувач HDMI по UTP кабелю з управлінням до 60м

влевовправо
● Технологія передачі: UTP (вита пара),
● Максимальна дальність передачі: до 60 метрів,
● Підтримувані кабелі: Cat5e, Cat6e,
● Максимальна роздільна здатність відео: 1080p Full HD,
● Підтримка 3D: Так
● Максимальна дальність передачі: до 60 метрів,
● Підтримувані кабелі: Cat5e, Cat6e,
● Максимальна роздільна здатність відео: 1080p Full HD,
● Підтримка 3D: Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 380 г |
| Висота | 84 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 94 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 380 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Порти (DownLink) | HDMI: 1080p Full HD |
| Порти (Uplink) | HDMI: 1080p Full HD |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 145 x 55 x 200 мм |
| Розміри | 94x84x24 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Медіаконвертер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴


