Акумуляторний пилосмок Bosch UniversalVac18 (06033B9103)

- В наявності 2 од.
- Код: 204495
8 472 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
UniversalVac 18 Set від бренду BOSCH – це найпотужніша модель побутового пилосмоку, що відрізняється бездротовим живленням. Завдяки роботі від акумулятора агрегат став ще мобільнішим, не втративши при цьому своєї високої сили всмоктування. Пристрій є взірцем об'єднання якості та продуктивності. Так, за допомогою зручних насадок прилад здатний дістатися найвіддаленіших куточків і здійснити їх моментальне очищення від різних забруднень. Пилосмок функціонує від акумулятора (18 В, 2,5 Ач), створеного за літій-іонною технологією, який відрізняється відсутністю ефекту пам'яті та саморозряду, для роботи агрегату можна використовувати батареї від інших інструментів із серії Power For ALL, за рахунок акумуляторного типу живлення прилад безперервно експлуатується протягом 20 хвилин (і це всього за 1 цикл), при цьому залишок заряду повідомляє ергономічний індикатор, розташований на корпусі пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 201 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2.5 |
| Довжина: | 435 |
| Живлення | 18 В /2,5 А•г Li-Ion |
| Компанія-виробник | Bosch |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Об'єм пилозбірника 1.5л |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 105 x 201 x 435 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Порохотяг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 472 ₴

